Yukarı kaydır →
Premium Game Server Provider

Garry's Mod Server Kiralama

En iyi Garry's Mod sunucusuna en uygun fiyatlarla, en yüksek performansla, en iyi şekilde sahip olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte oynayacağınız Garry's Mod sunucunuzda lag endişesi yaşamadan oynayabilirsiniz.

Aylık Plan
Yıllık Plan

Garry's Mod - 01

$10/Aylık

$120/Yıllık

R9 7950x & R9 5900x

 • 4 Çekirdek
 • 8GB RAM
 • 80 GB NVMe SSD Disk
 • 10Tbps+ DDOS Protection
 • 10Gbps Port
 • Ücretsiz Günkük Yedekleme
 • %99 Uptime Garantisi
 • Düşük Ping Garantisi
Sipariş Ver Sipariş Ver

Özel firewall sistemimiz ile tüm saldırılara karşı koruma altındasınız.

Garry's Mod - 02

$25/Aylık

$300/Yıllık

R9 7950x & R9 5900x

 • 8 Çekirdek
 • 16GB RAM
 • 160 GB NVMe SSD Disk
 • 10Tbps+ DDOS Protection
 • 10Gbps Port
 • Ücretsiz Günkük Yedekleme
 • %99 Uptime Garantisi
 • Düşük Ping Garantisi
Sipariş Ver Sipariş Ver

Özel firewall sistemimiz ile tüm saldırılara karşı koruma altındasınız.

En Çok Satan

Garry's Mod - 03

$85/Aylık

$1.020/Yıllık

R9 7950x & R9 5900x

 • 16 Çekirdek
 • 32GB RAM
 • 300 GB NVMe SSD Disk
 • 10Tbps+ DDOS Protection
 • 10Gbps Port
 • Ücretsiz Günkük Yedekleme
 • %99 Uptime Garantisi
 • Düşük Ping Garantisi
Sipariş Ver Sipariş Ver

Özel firewall sistemimiz ile tüm saldırılara karşı koruma altındasınız.

Garry's Mod - 04

$120/Aylık

$1.440/Yıllık

R9 7950x & R9 5900x

 • 24 Çekirdek
 • 64GB RAM
 • 500 GB NVMe SSD Disk
 • 10Tbps+ DDOS Protection
 • 10Gbps Port
 • Ücretsiz Günkük Yedekleme
 • %99 Uptime Garantisi
 • Düşük Ping Garantisi
Sipariş Ver Sipariş Ver

Özel firewall sistemimiz ile tüm saldırılara karşı koruma altındasınız.

Premium Game Server Provider

Özellilerimiz

Anında Aktivasyon

Sipariş edilen sunucu bekletilmeden anında kullanıma hazır gelir

Premium Donanım

R9 7950x ve R9 5900x İşelmci kullandığımız sunucularımızda Premium Game Server garantisi

DDoS Korumamız

Özel firewall sistemimiz ile tüm saldırılara karşı koruma altındasınız

Hızlı Destek

Alanlarında uzman destek ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız

Garry's Mod (GMOD) Server Kiralama Nasıl Yapılır?

Öncelikle Garry's Mod tamamen eğlence ve yaratıcılığınızı ortaya koyma odaklı bir oyun olduğu için bir arkadaş topluluğu ile oynandığında çok daha eğlenceli olacaktır. Bu sebeple birçok oyuncu Garry's Mod sunucu kiralama işlemi yapıyor. Ancak söylediğimiz gibi oyun sadece bununla da kalmamakta. Mesela oyunda yıllardır oynanan bir oyun modu var o da Roleplay (RP) sunucu modu. Bu mod tıpkı diğer Roleplay sunucularında olduğu gibi çoğunlukla gerçekçilik barındırıyor. Bu da zorluk derecesi olarak ikiye ayrılıyor: Birincisi Lite-RolePlay; bu modda fazla bir gerçeklik mevcut değil. Daha çok eğlenme ve güzel vakit geçirmek üzerine kurulu. Kendinize ait bir şeyler yaratıp başka oyuncularla gerçeklikten uzak oyunun sınırlarını zorlayan eğlenceli şeyler yapabilirsiniz. İkincisi Serious RolePlay; Bu oyun modu daha çok gerçekliğe dayalı ve gerçek hayatta başınıza gelen bir olaya nasıl tepki verirseniz sizden kısacası aynısını beklemekte. Örnek verirsek; gerçekte karşınızda beş kişinin size silah doğrulttuğunu gördünüz, gülüp üzerlerine mi saldırırdınız yoksa; korkarak onların taleplerini yerine mi getirirdiniz? Tabii ki hepimiz ikinci seçeneği seçerdik. Bu sunucularda sizden bu tarz gerçekçi tepkiler bekleniyor ve birinci tarzda oyuncular yasaklanmayla karşılaşıyor. Bu arada bu Role Play terimleri sadece GMOD'a özel değil. Tıpkı Garry's Mod gibi çoğu oyunda server kiralama işlemi yapıp bu tarz sunucu açan herkesin bu terimleri öğrenmesinde fayda var. Bunlar dışında oyun içerisinde özelleştirilmiş birçok RP ve oyun modu da mevcut; Gerek korku mapleri olsun gerek DarkRP gerekse de katil polis modlarıyla vaktinizin çoğunu bu oyunda geçirebilirsiniz.

Tüm cihazlarımız Türkiye lokasyon veri merkezinde barınmaktadır. Hiçbir cihazımızın barındırmasını yurt dışında yapmamaktayız. Bu sebeple de oyuncularınızın ping değerleri oldukça düşük olacaktır. Bunun sonucu olarak sizler de düşük ping ve lag, loss sorunu olmadan GMOD sunucusu açtığınız için kullanıcılar ve Garry's Mod sunucu kitlesi tarafından daha çok tercih edileceksiniz.

Bir diğer hususa gelecek olursak; sizlerin saldırılarını anlık olarak Firewall cihazlarımız ile fixlemekteyiz. Bu sebeple herhangi bir saldırıyı siz henüz fark etmeden biz kendi içimizde üstesinden geliyor ve sizlere yansıtmıyoruz.

Sizlere herhangi bir slot kapasitesi (kısıtlaması) sunmuyoruz. Bu sebeple bir slot sınırınızda yok. Sunucunuza ne kadar oyuncu sokacağınız projenizin büyüklüğüne ve paketinizin gücüne göre size kalmış. Hiçbir aile üyemizi bu konuda kısıtlamıyoruz.

Premium Game Server Provider

Sıkça Sorulan Sorular

Gmod Server Nedir?

Gmod server kurma, bir yerde oyunculara yaratıcılıklarını konuşturma veya rol yapma tarzı bir oynanış ile sanal bir evren içerisinde hareket etme fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda, Gmod server kurmak, GamingVDS tarafından sunulan server kurma hizmeti sayesinde fazlasıyla kolaydır.

Ne kadar sürede teslim ediliyor?

Teslimatlar otomatik gerçekleşmektedir. Sipariş aktivasyonu sonrası müşteri panelinizde sunucu yönetim paneli oluşmaktadır. Bu yönetim paneli üzerinden sunucunuzu anında kurabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz.

Sanal sunucu yönetiminde destek alabiliyor muyum?

Hizmet desteği bizim için her zaman en önemli konu olmuştur. Sunucunuzun işletim sistemi düzeyinde her zaman erişilebilir olması konusunda destek sağlamaktayız. Ek olarak iyi niyete dayalı temel konularda ve sunucunun sürdürülebilirliği anlamında yardımcı olmakta ve gerekli yönlendirmeleri sağlamaktayız. Ancak sunucu içerisine kurulacak olan üçüncü parti yazılımların kurulması ve ayarlanmasında sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu tür hizmet almak isteyen müşterilerimize özel destek planlarımızı satış temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Trafik limiti var mı?

Tarafınıza teslim edilecek olan her sunucuda 10 Gbit/s upload, 10 Gbit/s download kapasitesi bulunmaktadır. Aylık trafik kullanımınız ölçümlenmemektedir ve limitsizdir. Ancak sunucuda sürekli indirme ve yükleme işlemi yapmanız gerekiyorsa kapasite satın almanız gerekir, bu durumda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir. Müşteriye teknik bilgisinin verilmesi ve hizmet onayının ardından ilgili kapasite ihtiyacı karşılanacaktır. Ayrıca sunucunuzun internet kullanımını vds yönetim paneli üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Sunucuyu daha sonra farklı bir pakete yükseltebilir miyim?

Elbette dilediğiniz zaman dilediğiniz pakete geçiş yapma imkanınız bulunmaktadır. Paket yükseltme işlemi esnasında sunucu verilerinizde herhangi bir kayıp yaşanmaz.

Yedekleme hizmeti veriyor musunuz?

Yedekleme sorumluluğu müşterilerimize aittir ancak müşteri memnuniyeti açısından olası sorun durumlarına karşı sunucularımızı günlük olarak yedeklemekteyiz. Yedek alma hizmetimiz profesyonel yedekleme sunucularımıza otomasyon dahilinde yapılmaktadır.

Disk, RAM ve çekirdek kapasitesini artırabilir miyim?

Sunucu siparişi sonrası talep ettiğiniz ek disk miktarını destek talebi oluşturarak iletebilirsiniz. Minimum 50 GB ve katları şeklinde artırım sağlanabilir. RAM ve CPU Çekirdek sayısı ayrıca artırılamaz, bir üst pakete geçilmesi gerekir.

RDNS düzenleme işlemi yapıyor musunuz?

RDNS düzenleme işlemi ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Gmod Server Kurma

Gmod, gelmiş geçmiş en popüler ve en farklı oyunlardan biri olmasıyla bilinir. Piyasaya sürülmesinden yıllar geçmesine rağmen, bir mod olarak başlayıp üzerine kurulduğu oyundan bile daha ünlü bir hale gelen Gmod, pek çok oyuncunun server kurup kendi dünyalarını yarattığı bir evren haline geldi. Gmod server kurma, bir yerde oyunculara yaratıcılıklarını konuşturma veya rol yapma tarzı bir oynanış ile sanal bir evren içerisinde hareket etme fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda, Gmod server kurmak, GamingVDS tarafından sunulan server kurma hizmeti sayesinde fazlasıyla kolaydır.

Barındırılan lokasyon bilgisi nedir?

İstanbul konumlu Datacasa veri merkezinde ITM NET alanından hizmet vermekteyiz.