VDS Satın Al | Sanal Sunucu Kirala - GamingVDS
Yukarı kaydır →
Premium Virtual Dedicated Server

VDS Sanal Sunucu

Aylık Plan
Yıllık Plan
CPU Çekirdek Bellek Depolama Port Fiyatı Sipariş
CPU2x E5-2699v4 Çekirdek2 vCore Bellek4GB DDR4 Depolama40GB SSD Port10G Port Fiyat$3$36 Sipariş Ver Sipariş Ver
CPU2x E5-2699v4 Çekirdek2 vCore Bellek8GB DDR4 Depolama80GB SSD Port10G Port Fiyat$5$60 Sipariş Ver Sipariş Ver
CPU2x E5-2699v4 Çekirdek6 vCore Bellek12GB DDR4 Depolama120GB SSD Port10G Port Fiyat$8$96 Sipariş Ver Sipariş Ver
CPU2x E5-2699v4 Çekirdek8 vCore Bellek16GB DDR4 Depolama160GB SSD Port10G Port Fiyat$12$144 Sipariş Ver Sipariş Ver
CPU2x E5-2699v4 Çekirdek12 vCore Bellek24GB DDR4 Depolama250GB SSD Port10G Port Fiyat$27$324 Sipariş Ver Sipariş Ver
CPU2x E5-2699v4 Çekirdek16 vCore Bellek32GB DDR4 Depolama300GB SSD Port10G Port Fiyat$36$432 Sipariş Ver Sipariş Ver
Premium Game Server Provider

Özellilerimiz

Anında Aktivasyon

Sipariş edilen sunucu bekletilmeden anında kullanıma hazır gelir

Premium Donanım

E5-2699v4 İşelmci kullandığımız sunucularımızda Premium Game Server garantisi

DDoS Korumamız

Özel firewall sistemimiz ile tüm saldırılara karşı koruma altındasınız

Hızlı Destek

Alanlarında uzman destek ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız

VDS Kirala, Sanal Sunucu Satın Al Hizmetleri Neden? Kimler Tarafından Alınmalıdır?

Sanal Sunucu Kirala, VDS Satın Al hizmetlerini genellikle Şirket veritabanları, Web sitelerin aktif kalması, yedeklenmesi ve güvenilir platformlarda barındırılması için alınmaktadır. VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetleri bu ihtiyaçları karşılayan ucuz ve performanslı bir çözüm olarak bilinmektedir. Gerek 7/24 aktif kalması gerekse %99.9 uptime garantisi sunması, tüm bunları sunarken ise ucuz ve ekonomik olması sebebiyle Firma sahipleri, Web geliştiricileri tarafından VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetleri tercih edilmektedir.

VDS Kirala, Sanal Sunucu Kirala kiralamanın doğru bir seçenek olmasının en önemli sebebi donanım tüketimine göre esnek fiyatlandırma politikalarının olmasıdır. VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde Fiziksel sunucularda ödediğiniz ekstra ücretleri (Barındırma, Hat, Trafik) VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde ödemezsiniz. VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde gereksiz, kullanılmayan işlemci, ram için ödeme yapmak zorunda kalmaz ihtiyacınız olduğu kadar alırsınız. VDS Kirala, VDS Satın Al hizmetlerinde kolaylıkça yükseltme yapabilir, yetersiz kaynakları arttırabilirsiniz.

Sanal Sunucu Nedir?

 

Sanal sunucular, fiziksel bir sunucunun kaynaklarının sanallaştırılmasıyla oluşturulan ve birçok farklı sanal sunucunun aynı donanım üzerinde çalışmasını sağlayan sistemlerdir. Bu, kaynakların daha etkin kullanılmasını ve tek bir sunucu üzerinde birden çok işletim sistemi çalıştırılmasını mümkün kılar.

 

Sanal Sunucu Kiralamanın Avantajları

  • Maliyet Etkinliği: Fiziksel bir sunucu satın almak ve bakımını yapmak, işletmeler için yüksek maliyetler doğurabilir. Sanal sunucu kiralama, donanım maliyetlerini azaltır ve ihtiyaç duyulan kaynakları esnek bir abonelik modeliyle sunar.
  • Esneklik ve Ölçeklenebilirlik: İşletmelerin gereksinimleri zamanla değişebilir. Sanal sunucular, ihtiyaçlar arttıkça veya azaldıkça kolayca ölçeklendirilebilir. Bu esneklik, kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar.
  • Yedekleme ve Güvenlik: Sanal sunucular, verilerin yedeklenmesi ve güvenliği konusunda daha güçlü bir altyapı sunar. Veri kaybını önlemek ve güvenlik önlemlerini artırmak için sanal sunucuların sunduğu yedekleme seçenekleri büyük önem taşır.
  • Performans ve Erişilebilirlik: Sanal sunucular, yüksek performanslı donanımlar üzerinde çalışabilir ve genellikle yüksek erişilebilirlik sunarlar. Bu, iş sürekliliği için kritik önem taşır ve kullanıcı deneyimini artırır.

Sanal Sunucu Kiralama Nasıl Yapılır?

 
  1. İhtiyaç Analizi: İşletmenin gereksinimlerini belirleyin. Depolama, işlem gücü, güvenlik ve ölçeklenebilirlik gibi faktörler üzerinde odaklanın.
  2. Sağlayıcı Seçimi: Güvenilir bir sanal sunucu sağlayıcısı seçmek önemlidir. Performans, güvenlik, destek hizmetleri ve maliyet gibi faktörleri göz önünde bulundurun.
  3. Plan Seçimi: İhtiyaçlarınıza en uygun planı seçin. Kaynakları esnek bir şekilde kullanabileceğiniz abonelik modelleri bulunmaktadır.
  4. Dağıtım ve Yönetim: Sanal sunucunuzu dağıtın ve yönetimini sağlayın. Bu adım, sağlayıcınızın sunduğu araçlarla veya uzman personel tarafından gerçekleştirilebilir.
Premium Game Server Provider

Sıkça Sorulan Sorular

Sunucularda yönetim paneli bulunuyor mu?

VDS sunucunuzun işletim sistemini kurmak, değiştirmek, durdurmak/başlatmak, trafiği izlemek gibi onlarca işlemi kolaylıkla yapabileceğiniz panel, hizmetiniz ile birlikte otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Ne kadar sürede teslim ediliyor?

Teslimatlar otomatik gerçekleşmektedir. Sipariş aktivasyonu sonrası müşteri panelinizde sunucu yönetim paneli oluşmaktadır. Bu yönetim paneli üzerinden sunucunuzu anında kurabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz.

Sanal sunucu yönetiminde destek alabiliyor muyum?

Hizmet desteği bizim için her zaman en önemli konu olmuştur. Sunucunuzun işletim sistemi düzeyinde her zaman erişilebilir olması konusunda destek sağlamaktayız. Ek olarak iyi niyete dayalı temel konularda ve sunucunun sürdürülebilirliği anlamında yardımcı olmakta ve gerekli yönlendirmeleri sağlamaktayız. Ancak sunucu içerisine kurulacak olan üçüncü parti yazılımların kurulması ve ayarlanmasında sorumluluğumuz bulunmamaktadır. Bu tür hizmet almak isteyen müşterilerimize özel destek planlarımızı satış temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

Trafik limiti var mı?

Tarafınıza teslim edilecek olan her sunucuda 10 Gbit/s upload, 10 Gbit/s download kapasitesi bulunmaktadır. Aylık trafik kullanımınız ölçümlenmemektedir ve limitsizdir. Ancak sunucuda sürekli indirme ve yükleme işlemi yapmanız gerekiyorsa kapasite satın almanız gerekir, bu durumda tarafınıza ulaşılarak bilgi verilecektir. Müşteriye teknik bilgisinin verilmesi ve hizmet onayının ardından ilgili kapasite ihtiyacı karşılanacaktır. Ayrıca sunucunuzun internet kullanımını vds yönetim paneli üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Sunucuyu daha sonra farklı bir pakete yükseltebilir miyim?

Elbette dilediğiniz zaman dilediğiniz pakete geçiş yapma imkanınız bulunmaktadır. Paket yükseltme işlemi esnasında sunucu verilerinizde herhangi bir kayıp yaşanmaz.

Yedekleme hizmeti veriyor musunuz?

Yedekleme sorumluluğu müşterilerimize aittir ancak müşteri memnuniyeti açısından olası sorun durumlarına karşı sunucularımızı günlük olarak yedeklemekteyiz. Yedek alma hizmetimiz profesyonel yedekleme sunucularımıza otomasyon dahilinde yapılmaktadır.

Yazılım kurulumu yapıyor musunuz?

İyi niyete dayalı olarak web hosting kontrol panelleri gibi temel yazılımların kurulması noktasında yardımcı olabilmekteyiz.

RDNS düzenleme işlemi yapıyor musunuz?

RDNS düzenleme işlemi ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

RDP (Uzak masaüstü) kullanabiliyor muyum?

Elbette, uzak masaüstü için kullanabilirsiniz.

Barındırılan lokasyon bilgisi nedir?

İstanbul konumlu Datacasa veri merkezinde ITM NET alanından hizmet vermekteyiz.